Sektörünüze Özel Çözümleri Hemen Keşfedin!
 • 0850 242 0 535 7/24 İletişim
 • 5.000+ Mutlu Müşteri

yazışmalarınız güvende

Yazışmalarınızın güvenliğini sağlamak ve kurumsal kimliğinizi ön planda tutmak için kurumsal eposta kullanın!

Paket dahilinde 100 adet limitsiz kurumsal eposta sunulmaktadır.

Sizi Arayalım


  özellikler

  kurumsal eposta

  Kurumsal e-posta, bir markanın yada firmanın kendine ait domaini üzerinden verilen e-posta hizmetidir. Örneğin markanızın / firmanızın adı “ABC İnşaat” ise, kurumsal eposta adresleri şöyle olabilir; adiniz@abcinsaat.com, adsoyad@abcinsaat.com.tr gibi.

  Kurumsal e-posta, bir markanın resmi e-posta adreslerini kullanmasını sağlar ve bu, şirketin profesyonel bir görüntü sergilemesine yardımcı olur. Ayrıca, kurumsal e-posta hizmeti, bir markanın postalarının güvenliğini ve gizliliğini de sağlar. Özel e-posta hizmetlerine göre yüksek bir güvenlik seviyesi sunar.

  Kurumsal e-posta, ayrıca markanın işletme faaliyetlerini düzenlemesi ve yönetmesinde de önemli rol oynar. Örneğin, çalışanlarınız arasında bilgi ve belgelerin paylaşımını ve iletişimin sağlanmasını kolaylaştırır. Ayrıca, bir markanın müşteri ve iş ortaklarıyla da iletişim kurmasını da kolaylaştıracaktır.

  Sonuç olarak, kurumsal e-posta, bir markanın profesyonel bir görüntü sergilemesine, e-postalarının güvenliğini ve gizliliğini sağlamasına ve işletme faaliyetlerini düzenlemesine yardımcı olacaktır ve bu sebepten ötürü de önemlidir.

  Hızlı Yazılım, hizmet sunduğu tüm müşterilerine 100 adet kurumsal e-posta hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır.

  • 0850 242 0 535 7/24 İletişim
  • 5.000+ Mutlu Müşteri