Sektörünüze Özel Çözümleri Hemen Keşfedin!
 • 0850 242 0 535 7/24 İletişim
 • 5.000+ Mutlu Müşteri

kolay profesyonel tasarım

Tasarım ihtiyaçlarınız için zaman kaybetmenizi istemiyoruz. Pro özelliklere sahip Canva hesabınızı hediye ediyoruz.

Siparişiniz sonrası canva’da kayıtlı eposta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!

Sizi Arayalım


  özellikler

  canva pro

  Canva, kullanımı kolay online grafik tasarım yazılımıdır. Canva ile, kullanıcılar kolay bir şekilde görsel içerikler oluşturabilir, logo, broşür, sosyal medya post, sosyal medya story, infografik, sunum ve daha bir çok farklı tasarım türünü yapabilir. Canva, çok sayıda hazır şablon sunar ve bu şablonları kolayca özgünleştirebilme imkanı sunar. Ayrıca, canva ile resim, grafik ve diğer medya dosyalarınızı kolayca yükleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Canva, grafik tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve kullanımı kolay bir çözümdür.

  İşte Canva hediye etmemizin bir kaç sebebi:

  • Kolay Kullanım: Canva, grafik tasarım yapmaya ihtiyacı olan herkes için kolay bir arayüze sahiptir ve kullanımı oldukça kolaydır. Kullanıcılar, önceden tasarımlı şablonları ve grafik araçlarını kullanarak dakikalar içerisinde etkili çalışmalar oluşturabilirler.
  • Önceden Hazırlanmış Kapsamlı Şablon Koleksiyonu: Canva, önceden tasarlanmış binlerce hazır şablon sunar ve bu şablonları kolayca özelleştirebilme imkanı sunar. Bu da, kullanıcıların zaman ve enerjilerini düzenli kullanmasına olanak tanır.
  • Dosya Yükleme: Canva ile kullanıcılar resim, grafik ve diğer medya dosyalarını kolay bir şekilde yükleyebilir ve düzenleyebilirler. Bu sayede, görsel içeriklerin daha etkili ve profesyonel bir şekilde oluşturulmasına yardımcı olur.
  • Erişilebilirlik: Canva, internet bağlantısı olan her cihazdan erişilebilir ve bu da kullanıcıların her yerde ve her zaman içerik hazırlamasına olanak tanır.

  Bu sebeplerden dolayı, Canva Pro özelliklerine erişim sağlayabileceğiniz sınırsız kullanıma sahip Canva hesabı hediyemiz.

  Not: Standart özelliklerimiz arasında yer alan Sosyal Medya Tasarımı hizmetimizde hazırlanan tasarımlar PhotoShop formatının yanı sıra Canva hesabınıza da entegre edilmektedir.

  • 0850 242 0 535 7/24 İletişim
  • 5.000+ Mutlu Müşteri